Nabídka práce > HR Manager, HRADEC KRÁLOVÉ

HR Manager, HRADEC KRÁLOVÉ

Náplň práce

Láká Vás práce v oblasti lidských zdrojů? Máte už v této oblasti praxi a zkušenosti, které bystě chtěli zúročit?
Chcete pracovat ve významné výrobní společnosti, která působí po celé Evropě a neustále rozšiřuje své aktivity?

Na pozici HR Managera Vás čeká:

* Aktivní oslovování uchazečů
* Nábor uchazečů
* Zpracování pracovních smluv a administrativní agendy
* Komunikace s centrálou společnosti
* Spolupráce s HR a mzdovou účetní

Požadavky

Očekáváme:

*Zájem o oblast HR a relevantní pracovní zkušenost
* Pokročilou znalost angličtiny - častá komunikace se zahraničními klienty
* Samostatnost v práci a rozhodování, ale zároveň týmový duch
* Velmi dobé komunikační a vyjednávací schopnosti
* Otevřenost, proaktivita a nadšení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - roční bonus - příspěvek na stravování - služební telefon - sleva na firemní výrobky - školení, vzdělávání - další benefity
  • Místo pracoviště: Hradec Králové