Nabídka práce > HR MANAGER

HR MANAGER

Náplň práce

Jste zkušený HR manažer? Umíte nahlížet na věci koncepčně? Domluvíte se anglicky? Pošlete Vaše CV ještě dnes!

Náplň práce:
* koordinace a řízení veškerých personálních aktivit ve výrobní společnosti
* implementace personální strategie, řízení marketingových akcí spojených s HR
* talent management
* personální podpora všech stávajících zaměstnanců i nově příchozích a jejich adaptace
* spolupráce s externími partnery vč. PA
* úzký kontakt se zahraniční matkou

Požadavky

* ukončené minimálně středoškolské vzdělání
* praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
* komunikativní znalost anglického jazyka
* praxe s vedením oddělení řízení lidských zdrojů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky * roční bonus - Flexipassy * firemní akce
  • Místo pracoviště: Olomouc