Nabídka práce > Specialista BOZP a PO obj.26

Specialista BOZP a PO obj.26

Náplň práce

-dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
-podílet na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
-podílet na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Požadavky

-SŠ/VŠ vzdělání
-praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky
-OZO BOZP dle zák. 88/2016 Sb.
-OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
-praxe v oblasti ochrany životního prostředí výhodou
-ŘP sk. B
-vysoké pracovní nasazení
-iniciativnost a zaměření na výsledek

Nabízíme

-odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
-služební automobil
-odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
-možnost samostatně plánovat svoji práci
-výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO
-lokalita Praha + Střední Čechy

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Plat: 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky,kantýna,tarify,pojištění
  • Místo pracoviště: Praha a Střední čechy