Nabídka práce > Testing Engineer

Testing Engineer

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti testování v automotive? Jste technicky zaměřený a orientujete se v pneumatických systémech a zapojeních?

Pak se nám přihlaste na pozici

Na této pozici budete:
* zabezpečovat použití optimálních zkušebních metod pro zkoušení přístrojů a dílů
* spolupracovat s konstruktéry a technology při stanovování zkušebních metod pro
přístroje a díly
* komunikovat s oddělením centrálního engineeringu při stanovování zkušebních metod
* spolupracovat s ostatními odděleními při zavádění nových přístrojů, dílů
* realizovat definované testy ve zkušebně, vyhodnocovat výsledky testů; zpracovávat zkušební zprávy
* stanovovat kalibrační postupy zkušebních stavů a zařízení
* prověřovat a optimalizovat programy u zkušebních stavů a zařízení

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru (preferujeme obor mechatroniky)
* praxi na obdobné pozici
* komunikativní znalost angličtiny, další jazyky výhodou
* pokročilá znalost MS Office
* znalosti v oblasti MSA a SPC, čtení technické dokumentace, znalosti
pneumatických systémů
* základy programování PLC a PC výhodou
* zkoušky z vyhlášky 50/1978 Sb. § 6 výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusový systém (beznemocnost, plnění cílů kvartálně atd.) * jazykové kurzy * motivační systém * 5 týdnů dovolené * závodní stravování * možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Liberec