Nabídka práce > AUTOMOTIVE | PROJEKTY

AUTOMOTIVE | PROJEKTY

Náplň práce

Hledáme zkušené pracovníky do velmi zajímavého projektu se sídlem v centru Liberce!

Máte zkušenosti v automotive a baví Vás projektová část? Aktuálně unikátně obsazujeme pozice:

* konstruktér
* produktový inženýr
* inženýr kvality
* projektový nákupčí
* tooling engineer

Je pro Vás některá z uvedených pozic zajímavá? Pak se nám ozvěte pro více informací!

Požadavky

* SŠ/VŠ technického směru
* komunikativní angličtina (min. B2), další jazyky výhodou
* zkušenosti v automotive
* praxe v příslušném oboru min. 2 roky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Zázemí a perspektivu silné mezinárodní společnosti - Možnost stát se součástí nově tvořeného týmu obchodníků, inženýrů a technických expertů v obchodně-technickém centru společnosti v Liberci - Kariéru v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
  • Místo pracoviště: Liberec