Nabídka práce > Technolog

Technolog

Náplň práce

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na pozici:

TECHNOLOG

Náplň práce:
* zajišťování technické specifikace a dokumentace
* tvorba layoutů
* zpracování návodů a postupů
* spolupráce s projektovým týmem a dodavatelem
* podpora vývoje výrobku a procesu se zaměřením na požadavky zákazníka

Požadavky

* SŠ/VŠ technického směru
* 2 roky praxe na obdobné pozici
* komunikativní znalost AJ, NJ výhodou
* znalost metod řízení výroby - FMEA, kontrolních plánů, proces charts, SPC, pareto
* zkušenost s programy AutoCad a SAP
* řidičský průkaz skup. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie * pružná pracovní doba * kafetérie * firemní školka * relokační balíček * fitness a relax * zdravotní volno (sick days) * jazykové kurzy * odborné vzdělávání a profesní růst
  • Místo pracoviště: Liberec