Nabídka práce > FEA/CAE Výpočtář - 45.000 Kč

FEA/CAE Výpočtář - 45.000 Kč

Náplň práce

Láká Vás práce v nejmodernějším prostředí s hi-tech vybavením? Chcete pracovat na exkluzivních projektech ve vývoji a přitom pracovat pouze 7,5h denně?

Hledáme FEA/CAE VÝPOČTÁŘE!

Náplň práce:

* Výpočty metodou FEM
* Vývoj nových výpočetních metod
* Výpočetní podpora vývoje produktu
* Spolupráce s interními a externími zákazníky
* Zpracování a prezentování výsledků

Požadavky

* VŠ vzdělání - strojní/mechatronika/fyzika/matematika
* Plynulá angličtina nebo němčina
* Znalost softwaru ANSYS nebo CFX
* Znalost analytických a numerických výpočetních metod
* Samostatnost a chuť učit se novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * 25 dní dovolené * Stravenky * 7,5h pracovní doba * firemní lékař * rehabilitace * příspěvek na pojištění * příspěvek na sport a kulturu
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou