Nabídka práce > SPECIALISTA PRO OBLAST BOZP a PO, ŘÍZENÍ JAKOSTI, od 30 000 Kč

SPECIALISTA PRO OBLAST BOZP a PO, ŘÍZENÍ JAKOSTI, od 30 000 Kč

Náplň práce

Zabýváte se implementací a kontrolou dodržování legislativních požadavků a firemních standardů v oblasti BOZP, PO a odpadového hospodářství? Můžete nabídnout zkušenosti se systémem řízení jakosti? Jestliže Vaše praxe obsáhne tyto zkušenosti, následující náplň práce na pozici SPECIALISTA BOZP, PO A ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ Vás nepřekvapí.

Vaší hlavní zodpovědností bude:
- implementace a kontrola dodržování legislativních požadavků a firemních standardů v oblasti BOZP, PO a odpadového hospodářství
- identifikace a analýza rizik a navrhování preventivních opatření
- spolupráce s kontrolními orgány státní správy
- spolupráce s vedením společnosti
- zástup kolegy, který má na starosti systém řízení jakosti společnosti
- poradenská činnost vedoucím zaměstnancům, koordinátorům BOZP ve výrobě, školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO

Požadavky

- min SŠ vzdělání technického směru (nebo odpovídající praxe)
- komunikativní znalost AJ
- znalost procesů BOZP a PO, nakládání s odpady a nebezpečnými látkami
- znalost aktuální legislativy a norem v BOZP a PO, nakládání s odpady a nebezpečnými látkami
- znalost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Office)
- znalost veterinární legislativy výhodou

Nástup možný ihned!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní pracovní doba - dotované stravování - jazykové vzdělávání - zkrácená pracovní doba (37,5 hodiny/týden)
  • Místo pracoviště: České Budějovice