Nabídka práce > OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - Znojemsko

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - Znojemsko

Náplň práce

Máte obchodního ducha? Jste zákaznicky orientovaný a chcete pracovat se strojírenskými produkty? V tom případě mi pošlete Váš životopis!

Co Vás čeká:
* Budete komunikovat s řediteli malých společností až po Top management velkých korporací
* Pečovat o stávající zákazníky, akvizice nových zákazníků (servis, prodej, kooperace)
* Aktivní vedení projektů
* Rozvoj odbytové strategie pro svěřený trh
* Reporting

Požadavky

* SŠ / VŠ vzdělání (ekonomický nebo technický směr)
* obchodní zkušenosti v B2B oblasti v oblasti strojírenství výhodou ale společnost uvítá i odborníka z oboru, který má chuť zkusit obchod
* znalost kovových materiálů a povrchových úprav
* anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni pro denní využití

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Finanční bonusy * Příspěvek na stravování * Práce v silné a stabilní společnosti * Systém vzdělávání * Jazykové kurzy * Systém odměňování dle výkonu
  • Místo pracoviště: Znojmo