Nabídka práce > Seřizovač a technik vstřikování plastů

Seřizovač a technik vstřikování plastů

Náplň práce

- obsluha vstřikolisů - Arburg, Engel, Netstal, robot Geiger, nastavení procesních parametrů s ohledem na konstrukci a kvalitativní požadavky výrobků
- stanovení standardních procesních parametrů při vzorkování nových výrobků, jejich dokumentace a uložení
- výměny forem, nastavení periferních zařízení, dopravy materiálu, manipulačních zařízení
- dohled nad kvalitou výrobního postupu a dílčích procesů
- uvolnění opakovaných rozjezdů výroby na základě definovaných kritérií
- základní pravidelná údržba vstřikolisů a přilehlých zařízení
- podílet se na soustavném zlepšování výrobních procesů v souladu s principy štíhlé výroby
- dodržování pořádku a čistoty na pracovištích (stroje, periferie) v souladu s 5S principy
- čištění nasavačů sušiček PIOVAN a nasavačů na strojích při přechodu na jiný druh materiálu
- po vyprázdnění oktabínu s materiálem, přistavení dalšího plného oktabinu, tak aby nedošlo k přerušení provozu
- přehled o stavu materiálu a provádění pravidelných měsíčních (týdenních) inventur

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- znalost ovládání vstřikovacích strojů různých výrobců
- zkušenosti ze zpracováním plastových materiálů metodou injekčního vstřikování
- nastavení a zapojení periferních zařízení - doprava materiálu, temperace forem
- základní přehled o konstrukci a typech vstřikovacích nástrojů
- schopnost rychle se učit novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hustopeče