Nabídka práce > KONSTRUKTÉR 40 000 - 50 000 Kč - Mikulovsko

KONSTRUKTÉR 40 000 - 50 000 Kč - Mikulovsko

Náplň práce

* příprava technické dokumentace pro výrobu
* návrh konstrukčních celků a příprava jejich výroby
* práce s hydraulikou, pneumatikou, jednoduchými mechanickými řešeními, vystřihováním, ohýbáním, barevnými kovy apod.
* návrh technologií mechanické výroby
* tvorba 3D modelů, návrh a úprava designu výrobků v systému SolidWorks
* příprava technologických postupů

Požadavky

* SŠ / VŠ strojírenské vzdělání
* znalost principů konstruování a zpracování technické dokumentace pro výrobu - praxe min. 5 let
* orientace ve výkresové dokumentaci
* dobrá znalost 3D CAD systémů
* zkušenost s hydraulikou a pneumatikou
* zkušenosti v oboru 3D modelování
* zkušenost s konstrukcí nástrojů velkou výhodou
* samostatnost a flexibilita, ochota se dále vzdělávat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba * sick days * závodní stravování * příspěvek na dopravu * profesní a jazykové vzdělávání * zvýhodnění mobilní tarify pro rodinné příslušníky
  • Místo pracoviště: Mikulov