Nabídka práce > FORMÍŘ/JÁDRAŘ PŘEROV až 27000 KČ

FORMÍŘ/JÁDRAŘ PŘEROV až 27000 KČ

Náplň práce

HLEDÁME POŘÁDNÉ CHLAPY CO UMĚJÍ MAKAT!

Do strojírenské a slévárenské firmy v Přerově hledáme chlapy pozici FORMÍŘ/JÁDRAŘ

Budete především:
- obsluhovat stroje a zařízení při výrobě forem a jader pro slévárenskou výrobu
- kontrolovat svůj postup práce
- odlévat tekutý kov do forem
- připravovat výrobu formovacích, jádrových směsí
- zhotovovat odlitky
- kontrolovat kvalitu

Nástup po předchozím pohovoru a prohlídce provozu na HPP. Na pozici budete řádně zaučeni.

Požadavky

- SOU obor strojírenství výhodou
- praxe v metalurgii výhodou
- znalost technologických postupů výhodou
- ochota pracovat na 3 směny
- dobrá fyzička a zdraví
- schopnost práce v horkém provoze
- obě ruce pravé

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 21000 CZK do 26000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Základní mzda + spoustu příplatků a benefitů Závodní stravování 25 dní dovolené Zaškolení - vše potřebné vás naučíme Práce je trvalá - pokud vy budete chtít Pracovní oděv a pomůcky fasujete
  • Místo pracoviště: Přerov