Nabídka práce > PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ PRO PLM SOFTWARE

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ PRO PLM SOFTWARE

Náplň práce

Chceš se zapojit do týmu profesionálů a podílet se na vývoji PLM softwaru? Nabízíme pozici

Jaká je náplň práce?

* spolupráce se zákazníkem při úpravách stávajícího SW (definice požadavků na změny)
* testování navrženého aplikačního řešení
* analýza potřeby zákazníka a návrh řešení
* spolupráce s vývojářským týmem
* školení uživatelů, příprava školících materiálů

Požadavky

* znalost některého strukturovaného programovacího jazyka
* znalost software pro Product Lifecycle Management
* výhodou znalost výrobních procesů(automatizace)
* zkušenost vývojem / testováním aplikací (ladění, verzování atd.)
* předpokádáme základní znalost práce s databázemi (jakýkoliv jazyk SQL, Oracle, atd.)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * nadprůměrné finanční ohodnocení * možnost práce formou home office * osobní volno 2 dny za rok * placené studijní volno 4 dny ročně * vlastní mobilní telefon a notebook * příspěvek na stravování * možnost home office i částečný
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav