Nabídka práce > AUDITOR KVALITY | Metodik pro Quality Management System

AUDITOR KVALITY | Metodik pro Quality Management System

Náplň práce

Máte praxi v kvalitě ve výrobní společnosti? Orientujete se v systému QMS? Právě Vám nabízíme možnosti profesního uplatnění na pozici

AUDITOR KVALITY | METODIK QMS

Jaká je náplň práce?

* podílet se na tvorbě systému řízení kvality
* koordinovat práci s ostatními oblastmi
* upravovat procesy v návaznosti na výsledky auditů
* připravovat zákaznické audity
* komunikace napříč výrobními závody v ČR a zemích EU

Požadavky

* praxe z automobilového průmyslu v oblasti kvality
* znalost specifických standardů v automotive (QS a VDA požadavky)
* znalosti norem ISO/TS16949, ISO14001 a OHSAS18001
* plynulá angličtina pro domluvu napříč výrobními závody v Evropě
* perfektní organizační dovednosti
* občasné služební cesty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 45000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * nadprůměrné finanční ohodnocení * 1 týden dovolené navíc * pololetní mimořádné odměny * pravidelný růst průměrného výdělku * finanční odměny při pracovních výročích a živ. jubileích, odměňování dárců kost. dřeně a krve * dotovaný svoz zaměstnanců z
  • Místo pracoviště: Liberec