Nabídka práce > Supermarket JESENICE - Lahůdky - 176,6Kč/h

Supermarket JESENICE - Lahůdky - 176,6Kč/h

Náplň práce

Pro našeho klienta, prodejnu maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na dlouhodobější spolupráci do prodejny v Jesenici u Prahy na oddělení Lahůdek.

- Nástup možný od začátku června

- Spíše odpolední směny (13-21:30) cca 3x v týdnu, možnost i více

- Preferují se uchazeči s již značnou praxí na tomto oddělení

POPIS:

- samostatná obsluha úseku lahůdek,

- prodej zboží z obsluhovaného pultu,

- manipulace s grillem

- komunikace se zákazníky,

- krájení salámů a sýrů dle denního plánu,

- dodržování hygienických zásad, BOZP a PO na pracovišti,

- balení salámů a sýrů do folie,

- doplňování balených lahůdek do regálů,

- výpomoc s příjmem závozu objednaných lahůdek,

- pomocné úklidové práce.

POŽADAVKY:

- veliká výhoda - předchozí praxe na stejné nebo obdobné pozici (obsluhovaný úsek)

- vhodné pro nestudenty starší 18ti let,

- časová flexibilita

- výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce)

- důslednost při dodržování plánu prodejny

- příjemné vystupování a orientace na zákazníka,

- samostatnost a schopnost přizpůsobit se,

- pečlivost a odpovědnost za svěřený úsek.

- schopnost pracovat v týmu i samostatně

- dochvilnost

- udržování čistoty na pracovišti

NABÍZÍME:

- možnost dlouhodobé brigády

- ohodnocení: 176,6Kč/hod (víkend +10%)

- výplata možna následující pracovní den na účet!

- možnost předem plánované směny.

- dobrá dopravní dostupnost

- moderní pracovní prostředí

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis, nebo se s potřebnými dokumenty zastavte přímo u nás v Agentuře na Chodově.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 176
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Jesenice