Nabídka práce > Projektant/ka vytápění a vzduchotechnika

Projektant/ka vytápění a vzduchotechnika

Náplň práce

Hledáš práci nebo brigádu v mladém a sympatickém kolektivu? Za zajímavé peníze s možností pracovat doma? Chceš se realizovat a růst ve stavebnictví? Ano? Tak to čteš správně!
Máme volné místo do projekce na pozici - projektant/ka vytápění a vzduchotechnika (brigáda nebo plný úvazek). Jsme mladá a rozvíjející společnost s kanceláří v Plzni. Řešíme projekty a zároveň i jejich realizaci. Hlavní náplní by bylo vypracovávat dílčí části při tvorbě projektové dokumentace vytápění a vzduchotechnika. Po zapracování možnost vedení svých projektů nebo přesun na jinou zajímavou pozici.

Požadavky

vzdělání SŠ/VŠ v oboru stavebnictví
schopnost samostatné práce
ŘP skupiny B – aktivní řidič
znalost prostředí AutoCAD (práce ve 3D výhodou)
důslednost, pečlivost a zodpovědnost při řešení projektů

Nabízíme

velmi flexibilní pracovní dobu
zajímavou tvůrčí práci
možnost dalšího vzdělávání a profesního i finačního růstu
zajímavé platební podmínky (hodinová 150 Kč až 300 Kč nebo úkolová sazba)
mobilní tarif

Informace o pozici

  • Airproject group s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží